fitness

ćwicz z nami

Fitness piekary

ATAK BRZUCH / POŚLADKI W OGNIU

Jak sama nazwa wskazuje w czasie tych zajęć przeprowadzamy zmasowany atak na tłuszczyk znajdujący się odpowiednio w okolicach pośladków i brzucha. Prawdziwie intensywne ćwiczenia, skupiające się na określonych partiach mięśniowych zakwasy murowane! Aby nieco załagodzić skutki ataku, końcówkę zajęć przeznaczamy na stretching, czyli dokładne rozciągnięcie wszystkich mięśni.

BPU

Brzuch, Pośladki, Uda. To forma aerobiku skierowana do osób, które chciałyby wymodelować dolne partie ciała. Trening ten wykonywany jest do rytmicznej muzyki, a rozpoczyna się 10-15 minutową rozgrzewką. Po niej następuje szereg ćwiczeń skupiających się na dolnych partiach ciała. Regularne uczęszczanie na zajęcia ABT poprawia kondycję fizyczną, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, pomaga także rozprawić się z cellulitem.

FATBURNING

Inaczej po prostu spalanie tłuszczu. Jest to zestaw prostych, ale umiarkowanie intensywnych ćwiczeń, które pomogą spalić zbędną tkankę tłuszczową, a przy okazji dadzą trochę rozrywki. Ćwiczenia te oparte są o nieskomplikowane układy choreograficzne, stąd też bardzo często do tego typu ćwiczeń odchudzających sięgają największe leniuchy, bo w końcu taniec to zabawa. Aby schudnąć, trzeba wydatkować więcej energii, niż przyswoić kalorii. Stosując ćwiczenia odchudzające typu Fatburning możesz zgubić nawet 1 kg tygodniowo, co daje jakieś 8000 kalorii mniej. Szczególnie polecany osób, które chcą szybko wskoczyć w mniejszy rozmiar.

JOGA

Wielu kojarzy się z wymyślnymi figurami, będącymi skomplikowaną plątaniną rąk i nóg. W rzeczywistości jest to system specjalnych ćwiczeń, nazywanych asanami oraz odpowiedniego oddechu. Połączenie tych dwóch elementów pozwala oczyścić nasze wnętrze, uwolnić się od stresów i gromadzonych napięć. Zwiększenie gibkości, elastyczności oraz rozciągnięcie i wzmocnienie mięśni to dodatkowa korzyść. Joga to nie tylko doskonały trening naszego ciała ale też chwila wyciszenia w życiowym pędzie.

PILATES & ZDROWY KRĘGOSŁUP

Trening ten to jednocześnie profilaktyka i terapia bólów narządów ruchu. Składa się z szeregu specjalistycznych ćwiczeń, z wykorzystaniem piłki rehabilitacyjnej oraz wielu technik terapeutycznych. Jeśli masz siedzący tryb pracy, odczuwasz bóle w okolicach odcinka lędźwiowego, wstajesz z łóżka z bólem pleców? te zajęcia są dla Ciebie! Minimalizują one skutki przeciążeń narządu ruchu, uelastyczniają mięśnie i zmniejszają ich napięcie oraz poprawiają stabilizację kręgosłupa i stawów obwodowych.

SZTANGI

Oryginalny program ćwiczeń z wykorzystaniem sztangi, który wzmocni i ukształtuje Twoje mięśnie. Piękna, wysportowana sylwetka to efekt treningów polegających to na wykonywaniu ćwiczeń z wykorzystaniem umiarkowanych ciężarów, przy dużej liczbie powtórzeń. Dzięki temu spalasz tłuszcz, Twoje mięśnie stają się silniejsze, a kondycja coraz lepsza. Sztangi to najlepszy i najszybszy sposób na osiągnięcie doskonałej sylwetki. Przysiady, podrzuty, wyciskanie będą wyzwaniem dla głównych partii mięśni.

TRX

TRX to trening z masą własnego ciała, do którego wykorzystuje się specjalny zestaw regulowanych pasów podwieszonych do sufitu. Opiera się o zestaw ćwiczeń funkcjonalnych, których celem jest poprawa sprawności osoby ćwiczącej. Regularne sesje treningowe zwiększają siłę, koordynację i gibkość. TRX to doskonałe uzupełnienie klasycznego treningu siłowego i okazja do sprawdzenia poziomu własnej sprawności fizycznej.

TABATA

To zajęcia o charakterze interwałowym, na których spalamy tkankę tłuszczową, poprawiamy kondycję oraz wzmacniamy mięśnie. Po krótkiej rozgrzewce przechodzimy do części intensywnej, w której praca wykonywana jest przez 20 sekund, a przerwa trwa 10 sekund. Takie przeplatanie powoduje, że proces spalania utrzymany jest przez cały czas trwania zajęć. Zajęcia interwałowe poleca się osobom, które nie lubią skomplikowanych układów choreograficznych, a zależy im na energicznych ćwiczeniach, dzięki którym intensywnie spala się tkankę tłuszczową. Tabata to jedna z najlepszych metod zrzucenia zbędnych kilogramów.

ZUMBA FITNESS

To inspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Jest innowacyjnym systemem fitness, który przez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w świetne samopoczucie. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stworzą niepowtarzalną atmosferę i sprawią, że będziesz się świetnie bawić od pierwszych zajęć. Rytmy takie jak marengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha porwą Cię do zabawy. Zumba to przede wszystkim dobra zabawa. Nie będziesz czuć się jak na klasycznej lekcji aerobiku, a rezultaty tych zajęć Cię zaskoczą. Spalisz mnóstwo kalorii, Twoje ciało ładnie się wyrzeźbi i ujędrni, a to wszystko bez nudnego leżenia na macie i robienia brzuszków. Zajęcia są odpowiednie dla wszystkich niezależnie od poziomu tanecznego, wieku czy płci.